Продукція
Продукція
Кліше, тиснення, конгрев: що це таке і як вони використовуються у друці?
Кліше, тиснення, конгрев: що це таке і як вони використовуються у друці?
17.06.2024 | 0 коментарів

Вітаємо на сайті друкарні "Ваша Друкарня" у Тернополі! Сьогодні ми поговоримо про три важливі поняття у світі друку: кліше, тиснення та конгрев і що їх поєднує.

Що таке кліше?

Кліше - це друкуюча форма, яка використовується для перенесення зображення або тексту на друкований матеріал. Воно може бути виготовлене з різних матеріалів, таких як метал, фотополімер, або гума.

Існує два основних типи кліше:

  • Високий друк. В цьому типі кліше зображення виступає над поверхнею, а незадруковані ділянки знаходяться нижче. Коли кліше занурюється у фарбу, а потім притискається до друкованого матеріалу, фарба переноситься на зображення.

  • Глибокий друк. В цьому типі кліше зображення вирізане на поверхні, а незадруковані ділянки залишаються вище. Фарба наноситься на всю поверхню кліше, а потім видаляється з незадрукованих ділянок за допомогою ракеля.

Що таке тиснення?

Тиснення - це процес створення рельєфного зображення на друкованому матеріалі. Це може бути зроблено за допомогою кліше або спеціального пресу. Тиснення використовується для додавання текстури та візуального інтересу до друкованої продукції.

Існує два основних типи тиснення:

  • Блінтове тиснення - це тиснення без використання фольги. Воно створює рельєфне зображення того ж кольору, що й друкований матеріал.

  • Тиснення фольгою- тиснення з використанням фольги, яка переноситься на друкований матеріал під тиском. Фольга може бути різних кольорів та фактур, що дозволяє створювати різноманітні ефекти.

Що таке конгрев?

Конгрев - це тип тиснення, який створює глибоке, об'ємне зображення. Це робиться шляхом тиснення друкованого матеріалу через матрицю та контр-матрицю. Конгрев використовується для створення особливо ефектних та вишуканих друкованих виробів.

Які переваги використання кліше, тиснення та конгреву?

Отже, тиснення та конгрев, виконані за допомогою кліше можуть додати вашій друкованій продукції ряд переваг, таких як:

  • Візуальний інтерес: ці методи можуть зробити вашу друковану продукцію більш привабливою та помітною.

  • Престиж: тиснення та конгрев часто використовуються для створення високоякісної та престижної друкованої продукції.

  • Тактильні відчуття: тиснення та конгрев додають вашій друкованій продукції тактильні відчуття, що робить її більш приємною на дотик.

  • Захист від підробок: тиснення та конгрев можна використовувати для створення унікальних елементів, які важко підробити.

Друкарня "Ваша Друкарня" в м.Тернополі пропонує широкий спектр послуг друку та оздоблення ваших виробів. Маємо великий досвід роботи в цій галузі та використовуємо високоякісні матеріали. Зверніться до нас, щоб отримати більше інформації про наші послуги та доступні ціни.

Зверніться до друкарні "Ваша Друкарня" вже сьогодні, щоб зробити вашу друковану продукцію по-справжньому особливою!

Мітки:

Написати коментар

Популярні дописи
Як підготувати до друку багатосторінковий макет

Для створення багатосторінкової продукції краще обрати програму Adobe InDesign*. У ній створюєте сторінку (ширина і висота) розміром рівним об..

Що ж таке Pantone, CMYK і RGB.

Дослідження, показують, що люди потребують лише 90 секунд для того, щоб зробити підсвідому оцінку продукту – лише на основі кольору. Отже, правильно підібрані ..

Картонна упаковка

В теперішньому світі ми бачимо і використовуємо картонні коробки кожен день – від коробки вівсяних пластівців вранці, до упаковки наших улюблених ґаджетів. Для..

Коробка-трансформер

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку п..