Продукція
Продукція

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЕЙ СЕРВІС   

vdruk.com  створено для того, щоб допомогти Вам швидко і якісно вирішити питання із замовленням друкованих виробів.

Ми постійно збільшуємо асортимент та складність доступних  до замовлення онлан продуктів.

Зареєструйтеся у  нас.

Заповніть свої  дані в особистому кабінеті і Ви зможете:   

 

  • завантажувати шаблон кожного виробу необхідний при проектуванні дизайну;
  • замовляти онлайн без зайвої трати часу на заповнення даних про доставку і платника;
  • отримувати повні дані про вартість продукції та їх доставку;
  • відсилати своє замовлення одночасно на декілька адрес;
  • одразу бачити результати свого замовлення після порізки чи висікання;
  • отримувати інформацію про стан Вашого замовлення на пошту;
  • мати надійного партнера в поліграфічному бізнесі

 

ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ
/ПРАВИЛА ПОДАЧІ МАКЕТІВ/

 

Електронні оригінал-макети приймаються (для РС платформи) у форматі Adobe PDF (до версії 1.7 включно)*

1)      Масштаб Pdf-файлу 1:1.

2)      Pdf-файл повинен містити в собі всі ілюстрації й шрифти, використані при верстці.

3)      Pdf-файли не повинні містити прозоростей (Transparency).

4)      Фонові зображення та графічні елементи оформлення повинні виходити за лінію сторінки на 2-3 мм (для книжково-журнальної продукції – на 5 мм).

5)      Відстань від лінії обрізки до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 2 мм (для книжкової продукції – 4 мм).

Приклад макету візитки розміром 90х50 мм:

 

6)      У багатосторінкових Pdf-файлах усі сторінки повинні бути згенеровані з використанням однакових параметрів.

7)      Pdf-файли не повинні містити сторінок або фарб, які не будуть використовуватися у друці.

8)      Pdf-файл може містити будь-яку кількість сторінок. Усі сторінки повинні бути розміщені в правильному порядку.

9)      Pdf- файл не повинен містити розворотів (за винятком обкладинок для видань із клейовим скріпленням).

10)   Усі кольори в макеті повинні бути в колірній моделі СМYК, Grayscale або Bitmap. За винятком друку з використанням додаткових фарб, які повинні бути чітко визначені (Pantone). Неприпустиме використання інших моделей! (напр. RGB, Indexed colors, Lab і т.п.).

11)   Total Ink не повинен перевищувати значення 320% для листового друку.

12)   Якщо Ви прагнете задати складний чорний колір (Superblack), рекомендуємо наступне співвідношення: CMYK – 60%/60%/60%/100%. Наприклад, чорні графічні елементи великої площі й текст розміром більше 24 pt повинні складатися не лише з самої чорної фарби (К), а й з інших фарб (CMY). Баланс сірого (значення СМY – 50%/40%/40%) повинен бути поданий чорною фарбою (K – 50%). Чорний текст обов’язково повинен бути поданий в одну чорну фарбу: СMYK – 0%/0%/0%/100%.

13)   Якщо в макеті присутні додаткові фарби – потрібно використовувати для таких фарб тільки бібліотеки Pantone, вбудовані в програми верстки й дизайну. Слід враховувати, що обладнання для широкоформатного друку не дає 100% кольору таких кольорів, йдеться лише про високий ступінь збігу. Критично важливі кольори в макеті узгоджуються за допомогою кольоропроби. Претензії за якістю передачі кольору розглядаються тільки на підставі затвердженої кольоропроби.

14)   Якщо в макеті є висічка, вибірковий лак, перфорація, біговка, то такі елементи повинні мати власний додатковий колір (у жодному разі не з палітри СМYК), а також атрибут Overprint.

15)   Мінімальна товщина ліній УФ-лаку 0,5 мм.

16)  Якщо в макеті використовуються об’єкти з атрибутом Overprint, необхідно повідомити про це при здачі макетa. За замовчуванням із усіх елементів знімається атрибут Overprint і встановлюється тільки для елементів чорного кольору (100% Black).

17)   Дрібним об’єктам із заповненням тільки кольором Black або контурам такого кольору необхідно призначити атрибут Overprint.

18)   Всі шрифти мають бути конвертовані у «криві». Всі векторні ефекти, такі як «контур», «перспектива» та інші трансформації мають бути також конвертовані у криві. Складні градієнти (Mesh) повинні бути відрастровані. Растрові зображення мають бути включені у файл макетa.

19)   Зображення повинно бути «зведене»: без шарів, ефектів накладення і прозорості. Це зменшить розмір файлу і час його підготовки до друку, а також позбавить від можливих проблем зі шрифтами і версіями програм.

20)   Растрові зображення (фото, текстури) повинні бути представлені в кольоровому просторі CMYK. Оптимальна роздільна здатність растрових зображень (фото) має бути 150-300 dpi.

Генерація PDF з програми Corel Draw:

Меню 'File' -> 'Publish to PDF' -> кнопка 'Settings' -> вкладка 'General' -> випадаючий список 'PDF Preset' -> вибрати пункт 'Prepress'

При збереженні Pdf, в параметрах документа активуйте опцію Bleed і встановіть – 2-3 мм (для книжково-журнальної продукції 5 мм):

Меню 'File' -> 'Publish to PDF' -> кнопка 'Settings' -> вкладка 'Prepress' -> чекбокс 'Bleed Limit' -> встановити числове значення у міліметрах

* Макети  у форматах PSD, TIFF, EPS, створені в програмах Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Corel Draw приймаються лише в перехідний період функціонування нового сайту  (до 01.01.2020 р.). Надалі тільки у форматі  PDF.

 

 

 

 

 

 

Запит на прорахунок нестандартного замовлення
Питання - відповіді
+ Чи можна відправити своє замовлення на різні адреси?
Так, ви можете відправити замовлення на декілька різних адрес. На сторінці розрахунку потрібно вибрати пункт «Кількість отримувачів». Після оформлення замовлення в наступному вікні прописати кількість та адресу, на яку потрібно відправляти.
+ Чи можна розмістити замовлення, не маючи дизайну?
Ні, ми не розробляємо дизайн, працюємо з файлами, які надають замовники. Ви можете ознайомитися з Технічними вимогами до подачі макетів, щоб правильно підготувати файли для друку.
+ Як дізнатися вартість замовлення, якого немає на сайті?
Якщо в переліку продукції Вашої Друкарні Ви не знайшли потрібний вид продукції, Вам потрібно: - заповнити всі необхідні поля у формі «Замовити прорахунок» - написати запит для прорахунку на пошту manager@vdruk.com -зателефонувати нам; Наші менеджери допоможуть визначитись із замовленням і зроблять прорахунок його вартості.
+ Що означають цифри 4 + 0, 4 + 1, 4 + 4?
Як правило, кольорове зображення складається з 4 кольорів палітри СМУК: синій, малиновий, жовтий, чорний. Позначення 4 + 0 - це 4 фарби на одній (лицьовій) стороні і 0 фарб на звороті. 4 + 1 - це 4 фарби на лицьовій і 1 на звороті, тобто повноколірний друк з одного боку і одна фарба на звороті.
+ Я можу оплатити замовлення після доставки?
На жаль, ні. Ми працюємо тільки за передоплатою. Щоб взяти в роботу Ваше замовлення, нам необхідно отримати 100% оплату
Екокалендар настільний Упаковка для CD, DVD Папка для документів Календар настільний Відкритка Ковпачки на День народження Стопер Новорічні коробки Коробка подарункова Візитна картка