Продукція
Продукція
Коробка-трансформер
Коробка-трансформер
17.09.2019 01:35 | 0 коментарів

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку про важливу подію чи гарно і корисно проведений час.

Красива сувенірна упаковка – не тільки прикраса будь-якого, навіть доволі скромного подарунку, але можливість надати йому певну загадковість, продовжити час передчуття дива до того моменту, коли сам подарунок опиниться в руках адресата. Саме такою можна назвати коробку- трансформер – прекрасний вибір для різноманітних подарунків.

Сучасне виробництво такого виду упаковки дозволяє врахувати всі вимоги і смаки споживачів. Коробки-шкатулки, складні фігурні конструкції – ефектний варіант упаковки.

Після того, як подаровану річ вилучено з картонної коробки, її, як яскраву скриньку можна використовувати для зберігання приємних дрібничок, що нагадують про поїздки або про зустрічі з друзями і близькими. Перевага коробки-трансформера у її формі та конструкції, що складається для зручності транспортування і зберігання.

 

Таким чином, упаковка стає додатковим подарунком – красивим і корисним.

Зображення, нанесене поліграфічним методом, може відповідати певній події, відображати логотип компанії (це актуально для корпоративних подарунків) або нести рекламну інформацію.

Подарункова упаковка відрізняється від звичайної якістю матеріалів і привабливим зовнішнім виглядом. Коробки-шкатулки стали одним з  найпоширеніших видів святкової упаковки. Завдяки міцній конструкції, яскравому  оформленню, різноманітності форм  і невисокій ціні виробники віддають перевагу саме картонній продукції для оформлення свого товару. Крім того, стильна, бездоганно виконана упаковка часто говорить про високу якість продукції, що знаходиться всередині.

Мітки:
Популярні дописи
Як підготувати до друку багатосторінковий макет

Для створення багатосторінкової продукції краще обрати програму Adobe InDesign*. У ній створюєте сторінку (ширина і висота) розміром рівним обрізному формату гото..

Що ж таке Pantone, CMYK і RGB.

Дослідження, показують, що люди потребують лише 90 секунд для того, щоб зробити підсвідому оцінку продукту – лише на основі кольору. Отже, правильно підібрані кольори можуть бути ..

Картонна упаковка

В теперішньому світі ми бачимо і використовуємо картонні коробки кожен день – від коробки вівсяних пластівців вранці, до упаковки наших улюблених ґаджетів. Для виготовлення їх заз..

Коробка-трансформер

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку про важливу подію чи ..

Воблер реклама  Візитка подвійна Постер з УФ покриттям Крафт пакет Папка для документів Постер з ламінацією Плейсмет  Буклет з проклейкою Бірка Упаковка для візиток