Продукція
Продукція
Коробка-трансформер
Коробка-трансформер
17.09.2019 01:35 | 0 коментарів

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку про важливу подію чи гарно і корисно проведений час.

Красива сувенірна упаковка – не тільки прикраса будь-якого, навіть доволі скромного подарунку, але можливість надати йому певну загадковість, продовжити час передчуття дива до того моменту, коли сам подарунок опиниться в руках адресата. Саме такою можна назвати коробку- трансформер – прекрасний вибір для різноманітних подарунків.

Сучасне виробництво такого виду упаковки дозволяє врахувати всі вимоги і смаки споживачів. Коробки-шкатулки, складні фігурні конструкції – ефектний варіант упаковки.

Після того, як подаровану річ вилучено з картонної коробки, її, як яскраву скриньку можна використовувати для зберігання приємних дрібничок, що нагадують про поїздки або про зустрічі з друзями і близькими. Перевага коробки-трансформера у її формі та конструкції, що складається для зручності транспортування і зберігання.

 

Таким чином, упаковка стає додатковим подарунком – красивим і корисним.

Зображення, нанесене поліграфічним методом, може відповідати певній події, відображати логотип компанії (це актуально для корпоративних подарунків) або нести рекламну інформацію.

Подарункова упаковка відрізняється від звичайної якістю матеріалів і привабливим зовнішнім виглядом. Коробки-шкатулки стали одним з  найпоширеніших видів святкової упаковки. Завдяки міцній конструкції, яскравому  оформленню, різноманітності форм  і невисокій ціні виробники віддають перевагу саме картонній продукції для оформлення свого товару. Крім того, стильна, бездоганно виконана упаковка часто говорить про високу якість продукції, що знаходиться всередині.

Мітки:
Популярні дописи
Що ж таке Pantone, CMYK і RGB.

Дослідження, показують, що люди потребують лише 90 секунд для того, щоб зробити підсвідому оцінку продукту – лише на основі кольору. Отже, правильно підібрані кольори можуть бути ..

Як підготувати до друку багатосторінковий макет

Для створення багатосторінкової продукції краще обрати програму Adobe InDesign*. У ній створюєте сторінку (ширина і висота) розміром рівним обрізному формату гото..

Картонна упаковка

В теперішньому світі ми бачимо і використовуємо картонні коробки кожен день – від коробки вівсяних пластівців вранці, до упаковки наших улюблених ґаджетів. Для виготовлення їх заз..

Коробка-трансформер

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку про важливу подію чи ..

Стопер  Буклет з проклейкою  Візитка подвійна Плейсмет Коробка подарункова Упаковка для CD, DVD Календар настільний перекидний, будиночок Новорічні коробки Квартальні календарі Пакет паперовий