Продукція
Продукція
Як підготувати до друку багатосторінковий макет
Як підготувати до друку багатосторінковий макет
18.09.2019 | 0 коментарів

Для створення багатосторінкової продукції краще обрати програму Adobe InDesign*. У ній створюєте сторінку (ширина і висота) розміром рівним обрізному формату готової продукції...

Коробка-трансформер
Коробка-трансформер
17.09.2019 | 0 коментарів

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку про важливу подію чи гарно і корисно проведений час.

Що ж таке Pantone, CMYK і RGB.
Що ж таке Pantone, CMYK і RGB.
05.09.2019 | 0 коментарів

Дослідження, показують, що люди потребують лише 90 секунд для того, щоб зробити підсвідому оцінку продукту – лише на основі кольору. Отже, правильно підібрані кольори можуть бути важливим критерієм при виборі. Щоб створити гарний дизайн та використовувати кольори більш ефективно, потрібно зрозуміти, як формуються кольори та як вони співвідносяться один з одним.

Картонна упаковка
Картонна упаковка
04.09.2019 | 0 коментарів

В теперішньому світі ми бачимо і використовуємо картонні коробки кожен день – від коробки вівсяних пластівців вранці, до упаковки наших улюблених ґаджетів. Для виготовлення їх зазвичай використовують щільний папір або картон. Він може бути в різних формах, товщинах, розмірах і кольорах.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Популярні дописи
Як підготувати до друку багатосторінковий макет

Для створення багатосторінкової продукції краще обрати програму Adobe InDesign*. У ній створюєте сторінку (ширина і висота) розміром рівним обрізному формату гото..

Що ж таке Pantone, CMYK і RGB.

Дослідження, показують, що люди потребують лише 90 секунд для того, щоб зробити підсвідому оцінку продукту – лише на основі кольору. Отже, правильно підібрані кольори можуть бути ..

Картонна упаковка

В теперішньому світі ми бачимо і використовуємо картонні коробки кожен день – від коробки вівсяних пластівців вранці, до упаковки наших улюблених ґаджетів. Для виготовлення їх заз..

Коробка-трансформер

Як гарно запакувати подарунок? Питання, яке завжди виникає, коли хочеш зробити приємний, оригінальний сюрприз дорогій тобі людині або залишити щось на згадку про важливу подію чи ..

Крафт пакет  Цінник ( з біговкою)  Візитка подвійна Постер без покриття Візитна картка Календар настінний перекидний на скобу  Ярлик фігурний Плейсмет  Буклет з проклейкою Хенгер