Контакти
Портфоліо
E-mail:    Пароль:   Вхід 
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ он-лайн підтримка
Товарів у
 
0

  НОВИНКИ "ВАШОЇ ДРУКАРНІ" переглянути архів новин >>
Кепки картонні (промо-кепки)

Новий вид продукції - Кепки картонні (промо-кепки).

Пропонуємо виготовлення картонних промо-кепок.
Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення кепок картонних.


14 квітня 2015

Настінні перекидні календарі

Новий вид продукції - Календарі перекидні настінні.

Пропонуємо виготовлення календарів настінних перекидних.
Типи кріплення: пружина і плечики для гачка; скоба і отвір для гачка
Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення календарів перекидних настінних.


24 листопада 2013

Настільниі календарі з ніжкою

Збільшено асортимент настільних календарів.

Пропонуємо виготовлення настільних перекидних календарів з підставкою-ніжкою:
Календар настільний перекидний "міні" 7 аркушів;
Календар настільний перекидний "міні" 13 аркушів.
Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення настільних перекидних календарів.


20 листопада 2013

Футляри для пластикових карток

Новий вид продукції - Футляри для пластикових карток.

Пластикові, дисконтні, клубні, ключ-картки мають властивість затиратися, тим самим стають непривабливими. Пропонуємо футляри для зберігання, передачі пластикових карток. Найчастіше використання таких футлярів підійде для готелів, банків, тобто для усіх закладів, які надають картки знижок своїм клієнтам.
Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення футлярів для пластикових карток.


27 червня 2013

Упаковка для дисків CD, DVD, Blu-ray

Новий вид продукції - Упаковка для дисків CD, DVD, Blu-ray.

Пропонуємо виготовлення упаковок для дисків наступних видів:
Упаковка на 1 CD-диск
Упаковка на 1 DVD-диск. Амарей (Amarey)
Упаковка на 2 DVD-диски. Амарей (Amarey)

Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення упаковок для дисків.


26 червня 2013

Візитниця настільна для 100 візиток

Збільшено асортимент настільних візитниць.

Добавлено новий вид візитниць:
Візитниця настільна для 100 візиток розміром 90х50 мм.

Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення візитниць.


21 червня 2013

Візитниця настільна

Новий вид продукції - Візитниці настільні.

Сьогодні візитки стали важливим і невід’ємним елементом нашого життя. Їх широко використовують у всіх сферах життя, а особливо у сфері послуг: магазинах, банках, кафе-піцеріях, перукарнях, службах доставки та ін. А от щоб вони мали гарний вигляд і знаходилися саме там, де їх зможе побачити клієнт, потрібна ВІЗИТНИЦЯ.
Ми пропонуємо вам найпростіший і водночас дуже важливий продукт. Візитниця збереже охайний вигляд ваших візиток, позбавить від зайвого безладу на робочому місці, зробить вигляд вашого закладу більш презентабельним. На візитниці можна розмістити рекламну інформацію та контактні дані, а ще – це величезне поле для фантазії дизайнера. Візитниця розрахована на 50 візиток розміром 50х90 мм. Друк повно колірний, папір крейдований.
Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення візитниць.


29 березня 2013

Листівки-фоторамки

Новий вид продукції - Листівки-фоторамки.

Маленький приємний подарунок до будь-якого свята 2 в 1. За допомогою декількох защіпок і ніжки листівка з гарними теплими словами привітання легко перетворюється у фоторамку для улюбленого фото.
Це буде маленький сюрприз до Дня святого Валентина, 8 Березня, Великодня, Нового року, дня іменинника, святкування корпоративів, відзначення професійних свят та інших пам'ятних дат.
Листівку-фоторамку можна використати як подарунок у дитсадочках, школах, колективах, будь-яких інших навчальних і виховних закладах, у фотостудіях.
Ми пропонуємо повноколірний друк листівок-фоторамок на крейдованому папері 350 г/м2. Рамочка для фотографій розмірами 9х13 і 10х15 см.
Зробити замовлення можна тут. Не забувайте завантажити шаблон для нанесення Вашого дизайну. Шаблон знаходиться на сторінці замовлення листівок-фоторамок.


13 лютого 2013

Календарі перекидні настільні

Новий вид продукції - Календарі перекидні настільні.

Зробіть Вашим близьким та клієнтам корисний подарунок, який буде під рукою весь рік. Чи не найкращий спосіб нагадувати про себе кожного дня?

Календар перекидний 6 аркушів Календар перекидний 12 аркушів календар перекидний 6 аркушів календар перекидний 12 аркушів

Основа - папір крейдований, матовий 350 г/м2, друк 4+0, глянцева ламінація.
Перекидні аркуші - папір крейдований глянцевий 130 г/м2, друк 4+4, кріплення пружиною.

календар перекидний настільний, готові календарні сітки 2013 календар перекидний настільний, готові календарні сітки 2013

Готові календарні сітки для Ваших календарів на 2013 рік.
12 аркушів 2013 рік + 1 аркуш 2014 рік.


10 грудня 2012

  НОВИНКИ "ВАШОЇ ДРУКАРНІ" переглянути архів новин >>