Контакти
Портфоліо
E-mail:    Пароль:   Вхід 
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ он-лайн підтримка
Товарів у
 
0

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ НА САЙТІ

  1. Кожен виріб оформляйте окремим замовленням, навіть якщо є декілька однотипних видів продукці. Це забезпечить правильну додрукарську підготовку файлів і пакування кінцевого товару. Завантажений файл повинен відповідати лише вибраній продукції.
  2. Якщо у макеті є позначки перфорації, пробивки отворів тощо, обов'язково зазначайте, чи повинні вони продруковуватися, чи це лише позначка для післядрукарських робіт.
  3. Всі відхилення від стандартів замовлення (спосіб доставки, точний розмір, зміни в макетах і т.д.), вказуйте у коментарі до замовлення.
  4. Для забезпечення правильної післядрукарської обробки замовлення (ламінація лицевої сторони, фальцювання тощо), перечитуйте , будь ласка, додаткову інфорацію, зазначену на сторінках замовлення продукції.
  5. Якщо поданий макет складається з кількох сторінок, і відсутні будь-які коментарі, то сторінки будуть опрацьовані у порядку: 1-ша сторінка - лице, 2-га сторінка - зворот і т.д. Якщо на одній сторінці будуть розміщені кілька макетів, то вони будуть опрацьовані у порядку: зліва направо і зверху вниз.
  6. Якщо у макетах рекламної продукції (візитки, календарики, флаєри тощо) присутні сторінки з різною орієнтацією (альбомна, книжкова), і відсутні будь-які коментарі, наш дизайнер розверне їх на власний розсуд.
  7. Зміни в макетах та уточнення, які Ви не встигли або забули дописати, відправляйте в електронному вигляді на e-mail Вашого менеджера, який можна уточнити у Вашому особистому кабінеті.

 

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ
Буклети, візитки, календарі, флаєри, листівки і т. і.

Формат файлів

Електронні оригінал-макети приймаються (для РС платформи) в наступних форматах:

Adobe PDF – pdf до версії 1.7 включно
Adobe Illustrator ai, eps до версії CS5 включно
CorelDraw – cdr до версії X5, eps PostScript3
TIFF

Файли намагайтеся називати лише латинськими символами і цифрами. Уникайте кирилиці, розділових знаків, апострофа. Назви файлів давайте лише такі, які відповідають їх вмісту. Не залишайте назви файлів стандартними (такі як: "Untitled", "Рисунок 1", "Document 1", "Back up of Рисунок 1"...).

Всі кольори мають бути визначені як CMYK або і spot (Pantone) Всі сторінки у файлі повинні бути розміщені за порядком і в однаковій орієнтації. Розмір сторінки має відповідати розміру готового виробу. Фонові зображення та графічні елементи оформлення, мають виходити за лінію сторінки на 2 мм (для книжково-журнальної продукції 5 мм). Відстань від лінії обрізки до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 2 мм (для книжкової продукції 4 мм).

У випадку збереження макету в форматі TIFF електронний розмір сторінки має бути більший на 2 мм з кожного боку від розміру готового виробу (для книжково-журнальної продукції 5 мм), а відстань від краю сторінки до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 2 мм (для книжкової продукції 4 мм).

Растрові зображення

Растрові зображення (фотографії, текстури) повинні бути представлені в кольоровому просторі CMYK. Оптимальна роздільна здатність растрових зображень (фотографій) має бути не менше 200 dpi, оптимально - 300-400 dpi, максимально - 450 dpi.

Якщо растровий елемент готувався з використанням кольорів Pantone, тоді використаний колір повинен бути присутніми у TIFF файлах як відповідний «spot channel».

Векторні зображення

Уникайте передачі логотипів, мальованих знаків, схем, діаграм і т.д. в растровому форматі. Для отримання максимальної якості такі зображення слід промальовувати.

PDF

Всі використані у виданні шрифти, растрові зображення мають бути включені у файл макету.

pdf-файл не повинен містити службових міток.
При генерації ПДФ з PS файлів необхідно звернути увагу, щоб векторні об’єкти знаходились над елементами з drop shadow, transparency. В інакшому випадку вони можуть інтерпретуватися як бітмап і мати гіршу якість відтворення.

Corel Draw, Adobe Illustartor

Всі шрифти мають бути конвертовані у «криві». Всі векторні ефекти, такі як «контур», «перспектива» та інші трансформації мають бути також конвертовані у криві. Складні градієнти (mesh) повинні бути відрастровані. 
Растрові зображення мають бути включені у файл макету.

Рекомендуємо записувати файли з цих програм у pdf форматі (Corel Draw – publish to PDF), дотримуючись вищевказаних вимог. При збереженні у pdf, в параметрах документа активуйте опцію bleed і налаштовуйте – 2 мм (для книжково-журнальної продукції 5 мм).

Файли у інших форматах приймаються за окремими домовленостями з відділом додрукарської підготовки (InDesign, QuarkXpress, PageMaker, FreeHand і т.д.).